Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Środki Smarowe 2023 już za nami. Zgromadziła ona ponad 120 uczestników reprezentujących prawie 50 firm krajowych i zagranicznych, w tym 6 jednostek naukowo-badawczych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za zainteresowanie, liczny udział oraz współtworzenie wspaniałej atmosfery podczas tego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych bohaterów - Prelegentów, za merytoryczne wsparcie naszego spotkania, chęć podzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawienie wyników badań własnych.

Słowa wdzięczności kierujemy na ręce przedstawicieli trzech firm, które udzieliły nam finansowego wsparcia: ORLEN OIL Sp. z o.o., FLUKAR GROUP i ANTON PAAR Poland Sp. z o.o. To dzięki Wam, Naszym Sponsorom coroczne spotkanie branżowe ma ten szczególny charakter.

Za uświetnienie Konferencji dziękujemy naszym Patronom Honorowym: Ministerstwu Klimatu i Środowiska, Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego, Polskiemu Komitetowi Normalizacyjnemu, Polskiemu Centrum Badań
i Certyfikacji oraz Stowarzyszeniu Naukowo-Technicznemu Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego.

Relacje z konferencji zamieszczone będą na łamach czasopism naszych Patronów Medialnych: Nafty-Gaz, Nowoczesnego Przemysłu oraz Przemysłu Chemicznego. Zajrzyjmy, może któryś z artykułów tam zamieszczonych będzie inspiracją na przyszłość.

Do zobaczenia za rok

Komitet Organizacyjny

Ramowy program XIII edycji Konferencji ŚRODKI SMAROWE 2023

Dzień 1 (23.10.2023 r.)

11:30 Rejestracja uczestników

11:30 Poczęstunek powitalny

13:00 – 14:00 Obiad

14:15– 18:00 Sesja I

16:00 Przerwa kawowa

20:00 Wieczór regionalny

Dzień 2 (24.10.2023 r.)

7:00 – 9:00 Śniadanie

9:00 – 13:00 Atrakcje

13:30 – 14:30 Obiad

15:00 – 18:00 Sesja II

16:30 Przerwa kawowa

20:00 Uroczysta kolacja

Dzień 3 (25.10.2023 r.)

7:00 – 9:00 Śniadanie

9:30 – 12:30 Sesja III

10:30 Przerwa kawowa

13:00 – 14:00 Obiad

14:00 Wyjazd uczestników

Oferta sponsorska to ekskluzywna propozycja dla firm, które chcą partycypować oraz aktywnie współtworzyć kolejną edycję jednego z ważniejszych wydarzeń w branży – XIII edycję Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej ŚRODKI SMAROWE 2023.

W zależności od stopnia zaangażowania Sponsora może otrzymać status:

pdf

Pobierz

 

Porozumienie promocyjne to propozycja dla firm, które chcą zaznaczyć swoją obecność w XIII edycji Międzynarodowej Konferencji ŚRODKI SMAROWE 2023.

Pobierz

 

Wszystkie firmy zainteresowane współtworzeniem XIII edycji Konferencji ŚRODKI SMAROWE 2023 lub zaznaczeniem swojej obecności podczas tego branżowegowydarzenia zachęcamy do kontaktu z Komitetem Organizacyjnym: srodkismarowe@inig.pl.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz szerszego grona anglojęzycznych Gości naszej konferencji
oraz w odpowiedzi na sugestie uczestników poprzednich edycji, zwracamy się do naszych przyszłych prelegentów konferencji ŚRODKI SMAROWE 2023 z prośbą o:

  • przygotowanie dwujęzycznej prezentacji w formacie Power point i przesłanie jej w wyznaczonym terminie na adres srodkismarowe@inig.pl,
  • podpisanie i przesłanie formularza zgody na udostępnienie prezentacji.

Wymagania dotyczące przygotowania prezentacji:

  • każdy slajd z tekstem zarówno w języku polskim i angielskim lub tylko w języku angielskim,
  • zalecana wielkość czcionki minimum 16 pkt,
  • przewidziany czas wystąpienia maksymalnie 20 minut.

Do tych z Państwa Prelegentów, którzy są zainteresowani publikacją swojego wystąpienia konferencyjnego w czasopiśmie Nafta-Gaz, zwracamy się z prośbą o:

  • przygotowanie i przesłanie w wyznaczonym terminie referatów naukowych w formie artykułu na adres srodkismarowe@inig.pl,
  • podpisanie i przesłanie formularza zgody na publikację.

Wymagania dotyczące przygotowania artykułu:

  • sugerowana objętość stron A4 od 5 do 8, plus wykresy, rysunki i tablice,
  • tekst w edytorze MS Word, czcionka Times New Roman 12 pkt., interlinia 1,5,
  • tytuł artykułu w języku polskim i angielskim,
  • nazwiska autorów i ich miejsce pracy,
  • zalecana struktura artykułu: streszczenie w języku polskim i angielskim (1500-2000 znaków ze spacjami), słowa klucze w języku polskim i angielskim, wprowadzenie, analiza teoretyczna, metodyka badań, część doświadczalna, wyniki oraz ich dyskusja, wnioski, spis literatury (alfabetycznie).